haberantalya.com

Genç vekillerden teşekkür ziyareti

DÖŞEMEALTI Belediyesi tarafından bölgede yaşayan 14-25 yaş arası gençlerin yerel yönetimlerde söz sahibi olması amacıyla kurulan Döşemealtı Gençlik Meclisi'nin (DÖGEM) vekilleri Belediye Başkanı Turgay Genç'e desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Genç vekillerden teşekkür ziyareti
Tarih: 13-09-2017 11:00

DÖGEM'in genç vekilleri, Çanakkale Şehitlerine Saygı ve Kültür gezisi dönüşü Belediye Başkanı Turgay Genç'i ziyaret etti. Başkan Genç'e yaş pastayla teşekkür eden genç vekiller, kendilerine verdiği destek için de teşekkür etti. Belediye Başkanı Turgay Genç, genç vekillerin ziyaretinden memnuniyet duyduğunu söyledi. En iyi yatırımın insana yapılan yatırım olduğuna dikkati çeken Genç, "Sizlerin başarılı çalışmalarınız, projeleriniz, güzel şeyler üretmeniz en çok beni mutlu ediyor. Sizlerle gurur duyuyorum" dedi.

Meclis üyeleri ise aldıkları eğitimler, seminer ve gezilerle kendilerini geliştirme imkanı bulduklarını söyledi. Katkılarından dolayı Başkan Genç'e teşekkür eden vekiller, "DÖGEM sayesinde birçok eğitim alıyoruz, seminerlere yurt içi ve yurt dışı gezilerine gidebilme imkanımız oluyor. Ayrıca farklı mahallelerden arkadaşlarla tanışma ve ortak projeler hazırlama fırsatı yakalayabiliyoruz" dedi.

Başkan Turgay Genç, genç vekillerle yaklaşık bir saat sohbet etti, gençlerin istek ve sorunlarını dinledi, programın sonun da genç vekillerin hazırlamış olduğu yaş pastayı kesti. Genç vekiller önümüzdeki günlerde çevrenin korunması ve temiz tutulmasına dikkat çekmek için hazırladıkları afişleri Başkan Genç'le paylaştı.


YORUM YAP


DİĞER HABERLER


Masa Üstü Sürüme Geç