haberantalya.com

Manavgatlı çocuklar sinemada

ANTALYA'nın Manavgat İlçesi'nde çocuklar, Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü ve Manavgat İlçe Emniyet Müdürlüğü Çocuk Büro Amirliği'nin desteğiyle ilk defa sinema izledi.

Manavgatlı çocuklar sinemada
Tarih: 13-09-2017 15:50

Manavgat'ta bu sene mayıs ayında faaliyete geçen Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü ve İlçe Emniyet Müdürlüğü Çocuk Büro Amirliği tarafından çocuklara yönelik etkinlik düzenlendi. Etkinlik kapsamında 7- 12 yaş arası 24 çocuk önce bir alışveriş merkezinde bulunan oyun parkında eğlendi. Ardından çocuklar, hayatlarında ilk defa ücretsiz olarak 3D gözlükleriyle animasyon filmi izledi.

Manavgat Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Nihal Etci, "Ekonomik olarak desteklediğimiz ailelerin çocuklarını sosyalleştirmek amacıyla bir çalışma yaptık. Manavgat İlçe Emniyet Müdürlüğü Çocuk Büro Amirliği ile birlikte bu çocukları sosyalleştirelim, topluma kazandıralım. Bu çocuklar ekonomik yoksunluk içinde olup korunmaya muhtaç çocuk olarak değerlendirdiğimiz çocuklarımız. Bunları topluma kazandırmamız gerekiyor. Önemli bir çalışma, Manavgat'ta ilk" dedi.


YORUM YAP


DİĞER HABERLER


Masa Üstü Sürüme Geç