haberantalya.com

Talihli, otomobilini teslim aldı

SPOR Toto 3'üncü Lig 1'inci Grup'ta mücadele eden Kemerspor 2003'e destek için düzenlenen otomobil çekilişinin talihlisi aracını teslim aldı.

Talihli, otomobilini teslim aldı
Tarih: 13-09-2017 14:49

Kemer'in 3'üncü Lig'deki temsilcisi Kemerspor 2003 yönetimi tarafından Milli Piyango İdaresi'nin izniyle yapılan ve 30 Ağustos tarihinde çekilişi yapılan 77 bin 500 bin lira değerindeki otomobilin talihlisi 29 yaşındaki Türkan Yılmaz aracını teslim aldı. Ak Parti İlçe ve Kemerspor 2003 Başkanı İsmail Selami Minta, Başkan Yardımcısı Durmuş Can ve Kemerspor yönetim kurulu üyeleri tarafından talihliye aracı verildi.

Aracı teslim alan Yılmaz, kendisine ait ilk aracı olduğunu belirtirken, "Bu güzel organizasyonu düzenledikleri için Kemerspor 2003 yöneticilerine teşekkür ediyorum. Antalya'daki Aqualand muhasebe bölümünde çalışıyorum. Patronumuz Emin Murat Süğlün'ün işletmemize getirdiği biletlerden aldım. Patronumun vesilesiyle araba sahibi oldum. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Bileti de oğlumun şansına almıştım. Eşimin aracı vardı ama benim kendime ait ilk aracım oldu" dedi.


YORUM YAP


DİĞER HABERLER


Masa Üstü Sürüme Geç