haberantalya.com

Turistlere sürpriz karşılama

TATİL için Antalya'nın Kemer İlçesi'ne gelen turistleri taşıyan otobüsleri ziyaret eden Kaymakam Mustafa Cihad Feslihan, Belediye Başkanı Mustafa Gül, eşi Neşe Gül ve KETOB Başkanı Tayyar Gül, turistlere harita ve broşür dağıttı.

Turistlere sürpriz karşılama
Tarih: 13-09-2017 11:51

Antalya Havalimanı'nda, Kemer'e gelecek turistlerin yer aldığı tur otobüslerine sürpriz ziyaret gerçekleştiren Kemer Kaymakamı Mustafa Cihad Feslihan, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, eşi Neşe Gül ve Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği Başkanı Tayyar Gül, otobüsteki tüm turistlere 'hoş geldiniz' dedi. Heyet, konuklara Kemer tanıtım broşürü ve harita da hediye etti. Turistler de bu sürpriz ziyaret için protokole teşekkür etti.

Belediye Başkanı Mustafa Gül, Kemer'e gelen konukların güzel bir tatil yapması için bütün düzenlemeleri yaptıklarını belirterek, "Belediye, turizmci ve esnaf el ele vererek turistlerin Kemer'de mutlu olması için ve ülkelerine mutlu dönmesi için çalışıyoruz. Kemer zaten doğal, tarihi ve turistik zenginlikleriyle ideal bir tatil beldesi. Biz bunun üstüne hizmeti ekleyerek ilçemizi bir cazibe merkezi haline getiriyoruz. Onlar mutlu olunca biz de mutlu oluyoruz" dedi.


YORUM YAP


DİĞER HABERLER


Masa Üstü Sürüme Geç